Kurz masáže

2,5 hod

2250 Kč

Principy příjemné partnerské masáže

Nové nápady, společný čas

Masáž považujeme za velmi důležitou součást života nejen jednotlivce ale i páru. Proto Vás zveme na minikurz „Dotkněte se jeden druhého“.

Není to klasický kurz, kde se odvypráví teorie, natrénuje praxe, obdržíte certifikát a jdete domů.

Naučíte se samozřejmě základy správné masáže, dostanete tipy, jak si pomoci od bolestí, které trápí právě Vás.
Ale hlavně se dozvíte, jak si masáž užít i jako masér, co všechno můžete masáží vyjádřit, co patří ke správné atmosféře…

Zjistíte, že masáž není pár minut dřiny. Masírování je pro milující se pár krásnou společnou chvílí, předzvěstí intimity…

Co můžete očekávat?

Problém většinou bývá v tom, že nás nebaví něco, co neumíme, nevíme jak na to… Začneme masírovat milovaného, milovanou, zezačátku to vypadá fajn, baví nás to, několikrát záda přejedeme sem a tam…ale co teď?

Nebo nás partner požádá o masáž, protože ho někde něco bolí. Ale copak víme, jak mu pomoci? Jak správně masírovat? Spíš máme strach, abychom mu ještě nepřitížili. Přijďte se to naučit.

  • Rozhovor na začátku - co byste se rádi naučili? Jak udělat masáž zad příjemnou? Jak druhému pomoci se zatuhlými trapézy a bolestmi beder?
  • První z Vás si lehne na lehátko a druhý se učí, jak masáž udělat co nejpříjemnější a nejúčinnější
  • Poté se můžete vyměnit, abyste oba dva měli zážítek masírujícího i masírovaného
  • Probereme tipy, jak udělat masáž pohodlnou doma (na posteli, na zemi, v sedě)
  • Poradíme i tajemství, která používají naši odborníci a čím masáž udělate speciální

Masírovat budete hlavně Vy, terapeutka bude po malé ukázce vždy jen nápovědou pro Vaše ruce.

Masáž, kterou se na kurzu masáže spolu naučíte, se podobá klasické relaxační masáži. Znáte ji například jako aromaterapeutickou.

Ale aby to nebyla nuda a naopak dostala Vaše masáž ten správný šmrnc, obohatíme ji i o prvky Havajské masáže Lomi-lomi, Indické masáže hlavy či reflexní masážek nohou.

Budete tedy umět namasírovat nejen záda, ale i obličej, hlavu, dlaně a plosky nohou!

Pro koho je Kurz masáže "Dotkněte se jeden druhého" vhodný?

Masáží se dá vyjádřit tolik citu. Většina z nás miluje, když nás partner poškrábe na zádech, pohladí ve vlasech a vůbec… Je někdo, kdo by neměl rád láskyplný dotyk? 

  • Originální dárek k Valentýnu, k narozeninám, k výročí
  • Oslava vzájemné lásky
  • Péče napříč generacemi (Krásný dárek pro maminku a dceru)
Ceník Kurz masáže
Kurz masáže 150 min 2500 Kč Rezervace

Naše tipy

Jak využít i každodenní běžné chvilky k péči o sebe a své tělo?

Nám se v praxi osvědčily tyto tipy.

Fascie aneb opomíjený důvod Vaší bolesti

Vše co jste nevěděli o fasciích a báli jste se zeptat

 

Už jste toho o vaší bolesti nastudovali spoustu? Víte, jak uvolnit svaly, zregenerovat, jak se protáhnout? Vyzkoušeli jste snad už všechno, byli jste u fyzioterapeuta, na masáži, aromaterapii, akupunktuře, rázové vlně i v sauně? Přesto vás trápí opakující se bolesti? Tělo ukrývá nejedno tajemství a věda je postupně objevuje. Jedno z nejnovějších jsou právě fascie.

Celý článek

Jak začít běhat

jak využít karanténu jako cestu ke špičkové kondici a zdraví

Píšu tento článek v prvních dnech coronavirové karantény, jelikož si myslím, že se nám bude v následujících týdnech hodit. Nemusím připomínat, jak blahodárné účinky na naše tělo, imunitu i mysl, pohyb na čerstvém vzduchu, má. Myslím, že tato vládní opatření přináší nejednu pozitivní věc - rodiny drží pospolu, lidé si pořádně uklidí jak v hlavě, tak doma, začnou si vařit teplá kvalitní jídla a mnoho z vás (znovu)najde cestu k pohybu. A proto se hlásím s pár typy pro začátečníky (i ty věčné), kteří se chtějí pustit do běhu a ideálně hned od začátku běžet nejlepší technikou, s nejlepší obuví a s nejlepším tréninkovým plánem.

Celý článek

Pomocí dechu si můžeme v těle vyrobit klid

Jak pracovat se stresem a strachem

Nádech je to první, co uděláme po narození. S důvěrou se nadechneme vzduchu i každé ráno po probuzení. S nádechem do nás vchází život.

Vše se ale mění, když začne pracovat strach v nás. Jaké to je, když nádech není bezpečný? Když vzduch, který dýcháme, přináší ohrožení? Když musíme přemýšlet, kdy a kde se smíme nadechnout? Když se musíme chránit před vzduchem, který máme přijmout do našich plic?

Celý článek

Článek na vitalia.cz - Jak na imunitu? Jíst, cvičit, meditovat, milovat

aneb jak se obrnit před coronavirem

Na to, jak posílit svou imunitu, můžeme najít nespočet tipů. Důležité ovšem je nezačít se všemi najednou a skokově, protože to je pro organismus veliký šok. Pokud jsme pro svou imunitu dělali něco již před karanténou, je vhodné s tím pokračovat, postupně trochu zvýšit intenzitu a pozvolna přidávat další kroky. A o těch se dočtete v následujícím článku od Lucie Červenkové, který krásně shrnuje vše, co jste o imunitě potřebovali vědět. 

Odkaz na článek na serveru Vitalia: https://www.vitalia.cz/clanky/jak-na-imunitu-jist-cvicit-meditovat-milovat/

Celý článek

Článek na novinky.cz - COVID-19 a pomoc v podobě ájurvédy

Jak ájurvéda poradí s jídelníčkem a imunitou, abychom dobře čelili coronaviru?

Coronavirus si v mnohých věcech uměl dobře vybrat. Přišel do absolutně přetížené a vystresované doby a přinutil nás odpočívat. A přišel na jaře, kdy je ideální prostor pro očistu, úklid a nový začátek. A na to, si myslím, že je vhodné čas v karanténě využít. A jak? Co to pro nás znamená? Co konkrétně mám dělat? Jak se máme ke svému tělu chovat na jaře? Co je dobré jíst? A je vhodné se teď pustit do detoxu? Odpovím na tyto otázky prostřednictvím ájurvédy, tisíce let starého učení pocházejícího z Indie, která má v současné chvíli na 1,3 miliardu obyvatel pouze 500 nakažených. Může i to něco říkat o imunitě a zdravotním stavu občanů této země?

Celý článek

Otevíráme 11.5.

Po coronavirové pauze se s Vámi znovu můžeme setkat a moc se na to těšíme

16.3. jsme vlivem restriktivních opatření museli zavřít celou provozovnu. A teď 11.5. pro Vás znovu můžeme v plné, a ještě větší síle, otevřít. Přečtěte si, na čem jsme mezitím pracovali. 

Celý článek

Článek na idnes.cz - O jídelníčku, coronaviru a ájurvédě

aneb proč letos na jaře nedržet půst

Článek o tom, co na jaře jíst, abyste tělo co nejvíce podpořili a jídelníčkem si tak pomohli k lepšímu trávení a imunitě?  A proč není ideální se letos na jaře pustit do detoxu, pro který jsou jiná jara naprosto ideálním obdobím? Může být karanténa novým začátkem pro Vaše tělo? 

Celý článek

Článek na Vitalia.cz - Metoda Ludmily Mojžíšové

aneb kde všude může světoznámá metoda pomoci

O této fyzioterapeutické metodě již bylo napsáno mnohé. Nicméně stále o ní neví mnoho těch, kterým by mohla pomoci od jejich trápení. O co se tedy vlastně jedná a komu právě může pomoci?

Celý článek

Článek na idnes.cz Premium - Zpět do kondice po karanténě

aneb jak se karanténa podepsala na naší vitalitě, zdraví a kondici

V době karantény jsme odpovídali na otázky o tom, jak se delší výpadek podepsal na našem těle, a jak dlouho bude trvat, než se dostanete zpět do formy. Také jsme mluvili o jídle, o tom, jaký dopad měl změněný jídelníček na naši váhu. A v neposlední řadě jsme se dotkli doporučení, co a jak dělat, abychom co nejrychleji vrátili tělu jeho vitalitu.

Celý článek

Podcast pro server maminka.cz - Kde brát energii, která vám právě došla?

aneb jak dobít baterky po dvou měsících doma s dětmi v karanténě

Podcast pro server maminka.cz, který prozradí konkrétní tipy, kde brát energii, pokud se cítíte po péči o celou rodinu po dobu trvání karantény vyčerpaní. 

Celý článek

Odpověď pro poradnu v časopise Maminka - Jak na bolest krční páteře

aneb jak si pomoci doma a kdy je třeba navštívit fyzioterapeuta

Po dlouhých 3 měsících, které většina z nás strávila doma home officem, slýchám mnoho stížností na bolesti hlavy a krční páteře. Právě proto přínášíme pár rad od naší fyzioterapeutky Lucie Červenkové, jak bolesti řešit a hlavně, jak jim předejít. 

Celý článek

Hledáme kolegy!

nabídka práce v psychosomaticky zaměřené soukromé ambulanci

Hledáte práci v opravdu skvělém týmu s flexibilní pracovní dobou? Nejen to, ale mnoho dalšího nabízí práce v Namao. Těšíme se na setkání s Vámi! Pro více o informací o tom, co Vás čeká, co nabízíme a požadujeme, čtěte dál...

Celý článek