Fyzioterapie

I.

Kompexní náhled

II.

Strukturovaná péče

III.

Sledování vývoje

IV.

Motivace

Jaký je Váš příběh? Co Vás přivádí k osobnímu fyzioterapeutovi? Zajímá nás celá Vaše situace a všechny souvislosti. Tvoříme komplexní terapii spolu s Vámi. Vybíráme z manuálních technik, které uvolní Vaše tělo, ze sofistikovaného cvičení, které umožní postupné změny a z celostního přístupu, který zohlední psychosomatické aspekty. Naše práce cílí na opravdové řešení.

Jednotlivé služby

Individuální Fyzioterapie

Nabízí prostor pro opravdové změny. Snoubíme všechny fyzioterapeutické techniky, abychom Vašemu tělu ulevili a zároveň ho posílili. Důležitá je aktivní spolupráce z Vaší strany. Vy jste součástí Vaší terapie.

45 min.
od 750 Kč

Fasciální manipulace

Fascie spojuje, ale zároveň i odděluje a ochraňuje všechny struktury těla - svaly, orgány, nervy... Je to souvislá síť od malíčku až k mozku. Propletený fasciální systém si pamatuje zranění i po velmi dlouhé době. A svými vlastnostmi fascie přenáší napětí i do vzdálených míst v těle. Tato nová metoda pracuje na místech, kde se napětí tvoří. Terapeut se stává detektivem a hledá původ Vašich obtíží. Protože především stará zranění potřebují tu největší péči.

45 min.
od 750 Kč

Myofasciální strukturální integrace

Cítite zatuhlost celého těla? Trápí vás dlouhodobá bolest? Či cítíte že potřebujete celkově uvolnit? Fascie mohou stát za vznikem dlouhodobých bolestí zad, ale i hlavy či žaludku atd. Myofasciální integrace je jedna z úžasných možností, jak pracovat s touto složitou vrstvou prolínající se celým tělem. A tím ovlivnit zdánlivě neovlivnitelné. 

45 min.
od 750 Kč

Antimigrenozní terapie

V tomto konceptu se snoubí alternativní léčba s fyzioterapií, masáž s akupresurou, reflexní terapie s aromaterapií i lymfodrenáží. Protože i bolesti hlavy jsou komplexní a závisí na mnoha faktorech – počasí, stres, vrozené dispozice, spánek a poruchy spánku, u žen i menstruace. Můžeme zmírnit sílu i frekvenci záchvatů bolesti.

45 min.
od 750 Kč

Metoda Ludmily Mojžíšové

Nemůžete otěhotnět? Bolí Vás kostrč, kříž či bederní páteř? Špatně se Vám dýchá? Metoda Ludmily Mojžíšové je velice komplexní terapie, která uvažuje tělo v širokém kontextu. Je velmi úspěšná při léčbě neplodnosti, blokád žeber a svalů pánevního dna. 

45 min.
od 750 Kč

Diagnostika běhu

Mnoho běžců vzdává své běžecké snahy předčasně. Často postačí drobná úprava techniky, jeden či dva cviky, které zaberou pár minut a můžete běhat vesele dál. Někomu se podaří vyladit techniku hned napoprvé a někdo bude potřebovat několik hodin s fyzioterapeutem. Ale každá bolest má řešení a každý má šanci běhat bez zbytečných zranění či přetížení.

45 min.
od 750 Kč

Zdravotní masáž s mobilizací

První pomoc. Potřebujete pomoci s akutní bolestí, ale na komplexní fyzioterapii se Vám v tuto chvíli z jakéhokoli důvodu nechce? Svěřte se do rukou kvalifikovaného fyzioterapeuta. Vy při tomto ošetření nemusíte nic. Postáráme se o Vás. Nabízíme účinné krátkodobé řešení, které při opakování pomůže i dlouhodobě.

45 min.
od 750 Kč

Psychosomatické poradenství

Vše je se vším spojené. Možná si říkáte, že je to klišé. Hloubku a nedozírný přesah tohoto sdělení ale teprve začínáme odhalovat.

90 min.
od 1000 Kč

Spinal touch

Účinná a velmi jemná bio-mechanická doteková terapie z USA. Citlivé ošetření chronické i akutní bolesti zad a páteře.

45 min.
od 750 Kč

Somatické koučování

Stojíte před určitým rozhodnutím? Cítíte, že ve vašem životě je něco v nepořádku? Chcete se posunout dál a nevíte, kde začít? Možná potřebujete kouče! V Namau se věnujeme i koučování a to naše je trochu jiné, než můžete najít jinde – je somatické.

60 min.
od 1000 Kč

Dornova metoda

Velmi šetrný způsob, jak pracovat s páteří a ostatními klouby. Nejdříve dostane tělo více prostoru pro možné změny a díky jemnému pohybu v kloubech se obnoví jejich přirozená hybnost. Zaměříme na místa, která Vás nejvíce trápí. 

45 min.
od 750 Kč

Naše tipy

Jak využít i každodenní běžné chvilky k péči o sebe a své tělo?

Nám se v praxi osvědčily tyto tipy.

Zdravé sezení v práci

Práce

Lidské tělo má rádo pohyb. Bylo pro něj stvořené.

Pomocí polštářku nebo malého míče (overballu) a jednoduchých tipů můžete vrátit pohyb i do sedavého zaměstnání.

Celý článek

Domácí lymfodrenáž

Práce s uzlinami

Každý den udělat něco pro své zdraví.

Celý článek

Je člověk ze své podstaty líný?

Kde se v nás lenost bere, a co přináší či bere našemu tělu a životu obecně.

Jako fyzioterapeut a sportovec jsem se zamyslela právě nad tím, kde se v nás lenost bere, a co přináší či bere našemu tělu a životu obecně.

Celý článek