Těhotenská masáž

od 45 min.

od 750 Kč

Péče pro vás oba

Pohodlné těhotenství

Masáž těhotných žen je speciální, protože dbá na veškeré zdravotní okolnosti těhotenství, ale i přesto dokáže nastávající mamince ulevit od bolesti zad, kyčlí či oteklých nohou příjemnou formou relaxační masáže.

Na co se můžete těšit?

Budoucí maminky, pohodlně si lehnete na lůžko na bok, pod hlavu dostanete měkounký polštář a zabalíme Vás do teplé deky. Odhalená záda si zatím budou užívat citlivou ale i precizní masáž.

Stejně tak se potom budeme věnovat i Vašim nohám a rukám.

  • Profesionální a účinná pomoc
  • Pochopení a bezpečí
  • Úleva od bolesti zad a kyčlí  
  • Zmírnění otoků
  • Relaxace a harmonizace

Pro koho je masáž určená?

Pravidelné masáže (ideálně jednou za týden) májí pozitivní vliv na hladký průběh těhotenství a porodu samotného. Těhotenství prožívá každá žena jinak, proto je naše speciální péče velmi individuální, tudíž vhodná pro každou nastávající maminku. 

Jelikož zvětšená děloha tlačí na odvodní lymfatický systém, voda pak nemá jak z těla odcházet, zadržuje ji a vznikají otoky.

  • Jste v jiném stavu a přála byste si ulevit od bolestí, otoků či napětí?
  • Přejete si předcházet možným komplikacím?
  • Chcete se oba zharmonizovat a načerpat energii?

 

Ceník Těhotenská masáž
Těhotenská masáž 45 min 750 Kč Rezervace
60 min 1000 Kč Rezervace
90 min 1500 Kč Rezervace
120 min 2000 Kč Rezervace

Naše tipy

Jak využít i každodenní běžné chvilky k péči o sebe a své tělo?

Nám se v praxi osvědčily tyto tipy.

Zdravé sezení v práci

Práce

Lidské tělo má rádo pohyb. Bylo pro něj stvořené.

Pomocí polštářku nebo malého míče (overballu) a jednoduchých tipů můžete vrátit pohyb i do sedavého zaměstnání.

Celý článek

Domácí lymfodrenáž

Práce s uzlinami

Každý den udělat něco pro své zdraví.

Celý článek

Fascie aneb opomíjený důvod Vaší bolesti

Vše co jste nevěděli o fasciích a báli jste se zeptat

 

Už jste toho o vaší bolesti nastudovali spoustu? Víte, jak uvolnit svaly, zregenerovat, jak se protáhnout? Vyzkoušeli jste snad už všechno, byli jste u fyzioterapeuta, na masáži, aromaterapii, akupunktuře, rázové vlně i v sauně? Přesto vás trápí opakující se bolesti? Tělo ukrývá nejedno tajemství a věda je postupně objevuje. Jedno z nejnovějších jsou právě fascie.

Celý článek

Jak začít běhat

jak využít karanténu jako cestu ke špičkové kondici a zdraví

Píšu tento článek v prvních dnech coronavirové karantény, jelikož si myslím, že se nám bude v následujících týdnech hodit. Nemusím připomínat, jak blahodárné účinky na naše tělo, imunitu i mysl, pohyb na čerstvém vzduchu, má. Myslím, že tato vládní opatření přináší nejednu pozitivní věc - rodiny drží pospolu, lidé si pořádně uklidí jak v hlavě, tak doma, začnou si vařit teplá kvalitní jídla a mnoho z vás (znovu)najde cestu k pohybu. A proto se hlásím s pár typy pro začátečníky (i ty věčné), kteří se chtějí pustit do běhu a ideálně hned od začátku běžet nejlepší technikou, s nejlepší obuví a s nejlepším tréninkovým plánem.

Celý článek

Hledáme kolegy!

Přijmeme fyzioterapeuty do naší soukromé praxe.

Hledáte práci v opravdu skvělém týmu s flexibilní pracovní dobou? Nejen to, ale mnoho dalšího nabízí práce v Namao. Těšíme se na setkání s Vámi! Pro více o informací o tom, co Vás čeká, co nabízíme a požadujeme, čtěte dál...

Celý článek

Zvyšování flexibility našeho těla

aneb jak využít nouzový stav pro to, abychom na jeho konci oslnili a udělali provaz :)

Vzhledem k tomu, že nemůžeme trénovat tak, jak jsme zvyklí, hledáme všichni jiné cesty a způsoby, jak se udržet ve formě. Po skončení nouzové situace bychom tak ideálně mohli opět naskočit na náš běžný režim, a to „bez ztráty kytičky“.

Celý článek

Pomůcky, které (ne)pomohou

Jaké pomůcky se vyplatí a jaké naopak?

V dubnovém čísle časopisu RUN, nám vyšel článek o pomůckách, které jsou běžně využívané při běhu. Podíváme se tedy na to, zda jsou vždy skutečně tak výhodné. 

Celý článek

Pomocí dechu si můžeme v těle vyrobit klid

Jak pracovat se stresem a strachem

Nádech je to první, co uděláme po narození. S důvěrou se nadechneme vzduchu i každé ráno po probuzení. S nádechem do nás vchází život.

Vše se ale mění, když začne pracovat strach v nás. Jaké to je, když nádech není bezpečný? Když vzduch, který dýcháme, přináší ohrožení? Když musíme přemýšlet, kdy a kde se smíme nadechnout? Když se musíme chránit před vzduchem, který máme přijmout do našich plic?

Celý článek