Ajurvédská masáž

od 90 min

od 1300 Kč

Komplexní pohled na tělo

Hluboký vnitřní klid

Ayurveda - elixír života

Ayurvéda (též ajurvéda) je ucelený systém indického lékařství. Kromě těla, opečovává i mysl. Při ajurvédské masáži se mysl utlumí, myšlenky nac chvíli odložíte stranou a pozornost dáváte tělu. A nasloucháte, co Vám říká.

Co můžete očekávat?

Absolutní uvolnění svalů, probíhající detoxikace, okysličení... A celkové ztišení. Tady naleznete hluboký klid a načerpáte novou mentální i fyzickou sílu.

  • diagnostika tělesného typu
  • výběr vhodných olejů pro Vás
  • masáž drahými oleji respektující Vaši konstituci
  • precizní masáž svalů, fascií, šlach i lymfatického systému
  • tlakové ošetření marmových bodů
  • práce s vnitřními orgány v břiše - vliv na peristaltiku, vylučovací systém

 

Ajurvéda test - Poznáváte svůj typ osobnosti?

Jste Váta?

Často Vás trápí starosti, musíte na ně pořád myslet. Jedete na plný plyn, jste výkonní. Lehce Vás něco nadchne. Snadno se necháte vyhecovat. Rádi něco tvoříte - ať už hlavou nebo rukama.

Jste Pitta?

Rádi se smějete. Ale nikdy ne sobě. Jste velice inteligentní a máte jasné cíle za kterými jdete. Vše je perfektní, pokud ne, vy to perfektním uděláte. Na svou osobu jste velmi citliví, nemusíte se svěřovat. Běda jak někdo zraní Vaše city. Do hádky se nencháte dvakrát přemlouvat .Žárlivost Vám vůbec není cizí.

Nebo Kapha?

Klid, mír, něco dobrého k jídlu a pití. Hlavně žádné zbrklosti, vynucené změny. Všichni přátelé a rodina pohromadě. Stejně jako Vaše oblíbené věci - třeba sbírka hrníčků, nebo sbírka starých mincí, nebo sbírka...to je jedno, hlavně, že jsou věci pohromadě. Jste stalí, přátelští a ostatní se o Vás mohou opřít.

Pravděpodobně od každého kousek

Je zcela přirozené, že žádná z těchto stránek není zcela výrazná. Často převažují 2 typy, které upozadí ten třetí.

Ceník Ajurvédská masáž
Ajurvédská masáž 90 min 1500 Kč Rezervace
120 min 2000 Kč Rezervace

Naše tipy

Jak využít i každodenní běžné chvilky k péči o sebe a své tělo?

Nám se v praxi osvědčily tyto tipy.

Zdravé sezení v práci

Práce

Lidské tělo má rádo pohyb. Bylo pro něj stvořené.

Pomocí polštářku nebo malého míče (overballu) a jednoduchých tipů můžete vrátit pohyb i do sedavého zaměstnání.

Celý článek

Domácí lymfodrenáž

Práce s uzlinami

Každý den udělat něco pro své zdraví.

Celý článek

Fascie aneb opomíjený důvod Vaší bolesti

Vše co jste nevěděli o fasciích a báli jste se zeptat

 

Už jste toho o vaší bolesti nastudovali spoustu? Víte, jak uvolnit svaly, zregenerovat, jak se protáhnout? Vyzkoušeli jste snad už všechno, byli jste u fyzioterapeuta, na masáži, aromaterapii, akupunktuře, rázové vlně i v sauně? Přesto vás trápí opakující se bolesti? Tělo ukrývá nejedno tajemství a věda je postupně objevuje. Jedno z nejnovějších jsou právě fascie.

Celý článek

Jak začít běhat

jak využít karanténu jako cestu ke špičkové kondici a zdraví

Píšu tento článek v prvních dnech coronavirové karantény, jelikož si myslím, že se nám bude v následujících týdnech hodit. Nemusím připomínat, jak blahodárné účinky na naše tělo, imunitu i mysl, pohyb na čerstvém vzduchu, má. Myslím, že tato vládní opatření přináší nejednu pozitivní věc - rodiny drží pospolu, lidé si pořádně uklidí jak v hlavě, tak doma, začnou si vařit teplá kvalitní jídla a mnoho z vás (znovu)najde cestu k pohybu. A proto se hlásím s pár typy pro začátečníky (i ty věčné), kteří se chtějí pustit do běhu a ideálně hned od začátku běžet nejlepší technikou, s nejlepší obuví a s nejlepším tréninkovým plánem.

Celý článek

Hledáme kolegy!

Přijmeme fyzioterapeuty do naší soukromé praxe.

Hledáte práci v opravdu skvělém týmu s flexibilní pracovní dobou? Nejen to, ale mnoho dalšího nabízí práce v Namao. Těšíme se na setkání s Vámi! Pro více o informací o tom, co Vás čeká, co nabízíme a požadujeme, čtěte dál...

Celý článek

Zvyšování flexibility našeho těla

aneb jak využít nouzový stav pro to, abychom na jeho konci oslnili a udělali provaz :)

Vzhledem k tomu, že nemůžeme trénovat tak, jak jsme zvyklí, hledáme všichni jiné cesty a způsoby, jak se udržet ve formě. Po skončení nouzové situace bychom tak ideálně mohli opět naskočit na náš běžný režim, a to „bez ztráty kytičky“.

Celý článek

Pomůcky, které (ne)pomohou

Jaké pomůcky se vyplatí a jaké naopak?

V dubnovém čísle časopisu RUN, nám vyšel článek o pomůckách, které jsou běžně využívané při běhu. Podíváme se tedy na to, zda jsou vždy skutečně tak výhodné. 

Celý článek

Pomocí dechu si můžeme v těle vyrobit klid

Jak pracovat se stresem a strachem

Nádech je to první, co uděláme po narození. S důvěrou se nadechneme vzduchu i každé ráno po probuzení. S nádechem do nás vchází život.

Vše se ale mění, když začne pracovat strach v nás. Jaké to je, když nádech není bezpečný? Když vzduch, který dýcháme, přináší ohrožení? Když musíme přemýšlet, kdy a kde se smíme nadechnout? Když se musíme chránit před vzduchem, který máme přijmout do našich plic?

Celý článek