Masáže

I.

Relaxační prostředí

II.

Zkušení terapeuté

III.

Regenerace těla i mysli

IV.

Poctivá péče

Příjemná vůně, klid, domácí atmosféra, teplo a pečující ruce maséra. Zážitek, kterým zklidníte své tělo, odpočinete mysli, načerpáte energii. Namasírujeme Vás, tím získáte ideální kontrast k hektické době, ve které žijeme. Svěříte své tělo do opravdu zkušených rukou plných empatie.

Jednotlivé služby

Společná masáž

Vyberte si jakoukoli masáž a užijte si ji spolu se svou milovanou osobou, kamarádkou, maminkou, přítelem, manželkou... S někým, s kým byste rádi zažili chvíli relaxace, klidu a odpočinku společně.

45 min.
od 1500 Kč

Masáž lávovými kameny

Při masáži máte pocit, jako by Vás někdo poléval teplem. Masáž lávovými kameny je unikátní v hlubokém prohřátí a uvolnění svalů. Absolutní hladkost kamenů uvolňující teplo do těla ve spojení s vyživujícími oleji, dělá z této masáže jednu z nejvyhledávanějších.

60 min.
od 1000 Kč

Reflexní masáž plosky nohy

5000 let ověřilo tento způsob péče o zdraví. Každý náš orgán se na povrch našeho těla projektuje malou ploškou - reflexní bod. Masáží těchto bodů můžeme daný orgán diagnostikovat a podle potřeb také ovlivnit. 45 minutová reflexní masáž chodidel Vám napoví, kde může být hlavní problém Vašich potíží a co udělat pro vylepšení aktuálního zdravotního stavu. Pomůžeme Vám Vašemu tělu lépe rozumět.

45 min.
od 750 Kč

Minikurz masáže pro páry

Dotkněte se jeden druhého. Naučte se vyznávat lásku originálně. Jak udělat masáž doma příjemnější pro oba dva? Minikurz je skvělý společný zážitek. Naučíte se nový způsob, jak prožít krásné chvíle v pohodlí domova vzájemnou péčí.

150 min.
od 2250 Kč

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž hýčká nastávající maminku a myslí i na malého tvora, který si v tu chvíli v bříšku lebedí. Pomáhá předcházet možným nepříjemnostem, které jiný stav provází. Ulevuje, harmonizuje a dodává pocit bezpečí. Poté, co se miminko vydá na cestu do světa, umíme zpříjemnit život i jemu. 

45 min.
od 750 Kč

Medová masáž

Přírodní a léty prověřené lidové léčitelství. Léčivá síla apiterapie spočívá v silné detoxikaci. Ta osvobodí naše tělo od usazenin, které jsme si za náš život nasbírali z léků, životního prostředí i potravin. Med působí skvěle na pleť a celkově revitalizuje organismus. Medová masáž tak napomáhá k očištění pleti od choroboplodných zárodků, k vyčištění pórů a prokrvení pokožky.

45 min.
od 750 Kč

Sportovní masáž

Silná regenerace při sportovní masáži jsou nenahraditelným zdrojem energie do Vašich dalších dní. Dokážeme sportovce fyzicky i psychicky připravit na sportovní výkon.

45 min.
od 750 Kč

Ajurvédská masáž

Ajurvéda je pradávný a tísíciletími ověřený systém, jak lze o tělo a mysl pečovat. Naberete vzduch hluboko do plic a začnete se detoxikovat. Lymfa si najde svou frekvenci, ochablé svaly se dostanou do kondice, napjaté svaly se rozvolní a celé tělo se prokrví a vyživí.

90 min.
od 1300 Kč

Indická masáž hlavy

Tato více než tisíciletá hluboce relaxační technika má velmi silné účinky. Ulevuje od napětí a stresu, okysličuje mozek a pomáhá proti depresím i úzkostným stavům. Tato jemná péče s hlubokým efektem, zaručí nevšední zážitek.

45 min.
od 750 Kč

Aromaterapeutická masáž

Tato harmonizující metoda, užívaná již několik tisíc let, působí na všechny úrovně organismu. Propojení léčivých esenciálních olejů s fyzioterapeutickými masážemi má blahodárný a dlouhodobý účinek na mysl, emoce a tělo.

90 min.
od 1300 Kč

Naše tipy

Jak využít i každodenní běžné chvilky k péči o sebe a své tělo?

Nám se v praxi osvědčily tyto tipy.

Zdravé sezení v práci

Práce

Lidské tělo má rádo pohyb. Bylo pro něj stvořené.

Pomocí polštářku nebo malého míče (overballu) a jednoduchých tipů můžete vrátit pohyb i do sedavého zaměstnání.

Celý článek

Domácí lymfodrenáž

Práce s uzlinami

Každý den udělat něco pro své zdraví.

Celý článek

Je člověk ze své podstaty líný?

Kde se v nás lenost bere, a co přináší či bere našemu tělu a životu obecně.

Jako fyzioterapeut a sportovec jsem se zamyslela právě nad tím, kde se v nás lenost bere, a co přináší či bere našemu tělu a životu obecně.

Celý článek