Masáže

I.

Relaxační prostředí

II.

Zkušení terapeuté

III.

Regenerace těla i mysli

IV.

Poctivá péče

Příjemná vůně, klid, domácí atmosféra, teplo a pečující ruce maséra. Zážitek, kterým zklidníte své tělo, odpočinete mysli, načerpáte energii. Namasírujeme Vás, tím získáte ideální kontrast k hektické době, ve které žijeme. Svěříte své tělo do opravdu zkušených rukou plných empatie.

Jednotlivé služby

Sportovní masáž

Silná regenerace při sportovní masáži jsou nenahraditelným zdrojem energie do Vašich dalších dní. Dokážeme sportovce fyzicky i psychicky připravit na sportovní výkon.

45 min.
od 750 Kč

Aromaterapeutická masáž

Tato harmonizující metoda, užívaná již několik tisíc let, působí na všechny úrovně organismu. Propojení léčivých esenciálních olejů s fyzioterapeutickými masážemi má blahodárný a dlouhodobý účinek na mysl, emoce a tělo.

90 min.
od 1500 Kč

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž hýčká nastávající maminku a myslí i na malého tvora, který si v tu chvíli v bříšku lebedí. Pomáhá předcházet možným nepříjemnostem, které jiný stav provází. Ulevuje, harmonizuje a dodává pocit bezpečí. Poté, co se miminko vydá na cestu do světa, umíme zpříjemnit život i jemu. 

45 min.
od 750 Kč

Masáž lávovými kameny

Při masáži máte pocit, jako by Vás někdo poléval teplem. Masáž lávovými kameny je unikátní v hlubokém prohřátí a uvolnění svalů. Absolutní hladkost kamenů uvolňující teplo do těla ve spojení s vyživujícími oleji, dělá z této masáže jednu z nejvyhledávanějších.

60 min.
od 1000 Kč

Ajurvédská masáž

Ajurvéda je pradávný a tísíciletími ověřený systém, jak lze o tělo a mysl pečovat. Naberete vzduch hluboko do plic a začnete se detoxikovat. Lymfa si najde svou frekvenci, ochablé svaly se dostanou do kondice, napjaté svaly se rozvolní a celé tělo se prokrví a vyživí.

90 min.
od 1500 Kč

Medová masáž

Přírodní a léty prověřené lidové léčitelství. Léčivá síla apiterapie spočívá v silné detoxikaci. Ta osvobodí naše tělo od usazenin, které jsme si za náš život nasbírali z léků, životního prostředí i potravin. Med působí skvěle na pleť a celkově revitalizuje organismus. Medová masáž tak napomáhá k očištění pleti od choroboplodných zárodků, k vyčištění pórů a prokrvení pokožky.

45 min.
od 750 Kč

Reflexní masáž plosky nohy

5000 let ověřilo tento způsob péče o zdraví. Každý náš orgán se na povrch našeho těla projektuje malou ploškou - reflexní bod. Masáží těchto bodů můžeme daný orgán diagnostikovat a podle potřeb také ovlivnit. 45 minutová reflexní masáž chodidel Vám napoví, kde může být hlavní problém Vašich potíží a co udělat pro vylepšení aktuálního zdravotního stavu. Pomůžeme Vám Vašemu tělu lépe rozumět.

45 min.
od 750 Kč

Indická masáž hlavy

Tato více než tisíciletá hluboce relaxační technika má velmi silné účinky. Ulevuje od napětí a stresu, okysličuje mozek a pomáhá proti depresím i úzkostným stavům. Tato jemná péče s hlubokým efektem, zaručí nevšední zážitek.

45 min.
od 750 Kč

Společná masáž

Vyberte si jakoukoli masáž a užijte si ji spolu se svou milovanou osobou, kamarádkou, maminkou, přítelem, manželkou... S někým, s kým byste rádi zažili chvíli relaxace, klidu a odpočinku společně.

45 min.
od 1500 Kč

Minikurz masáže pro páry

Dotkněte se jeden druhého. Naučte se vyznávat lásku originálně. Jak udělat masáž doma příjemnější pro oba dva? Minikurz je skvělý společný zážitek. Naučíte se nový způsob, jak prožít krásné chvíle v pohodlí domova vzájemnou péčí.

150 min.
od 2500 Kč

Naše tipy

Jak využít i každodenní běžné chvilky k péči o sebe a své tělo?

Nám se v praxi osvědčily tyto tipy.

Zdravé sezení v práci

Práce

Lidské tělo má rádo pohyb. Bylo pro něj stvořené.

Pomocí polštářku nebo malého míče (overballu) a jednoduchých tipů můžete vrátit pohyb i do sedavého zaměstnání.

Celý článek

Domácí lymfodrenáž

Práce s uzlinami

Každý den udělat něco pro své zdraví.

Celý článek

Fascie aneb opomíjený důvod Vaší bolesti

Vše co jste nevěděli o fasciích a báli jste se zeptat

 

Už jste toho o vaší bolesti nastudovali spoustu? Víte, jak uvolnit svaly, zregenerovat, jak se protáhnout? Vyzkoušeli jste snad už všechno, byli jste u fyzioterapeuta, na masáži, aromaterapii, akupunktuře, rázové vlně i v sauně? Přesto vás trápí opakující se bolesti? Tělo ukrývá nejedno tajemství a věda je postupně objevuje. Jedno z nejnovějších jsou právě fascie.

Celý článek

Jak začít běhat

jak využít karanténu jako cestu ke špičkové kondici a zdraví

Píšu tento článek v prvních dnech coronavirové karantény, jelikož si myslím, že se nám bude v následujících týdnech hodit. Nemusím připomínat, jak blahodárné účinky na naše tělo, imunitu i mysl, pohyb na čerstvém vzduchu, má. Myslím, že tato vládní opatření přináší nejednu pozitivní věc - rodiny drží pospolu, lidé si pořádně uklidí jak v hlavě, tak doma, začnou si vařit teplá kvalitní jídla a mnoho z vás (znovu)najde cestu k pohybu. A proto se hlásím s pár typy pro začátečníky (i ty věčné), kteří se chtějí pustit do běhu a ideálně hned od začátku běžet nejlepší technikou, s nejlepší obuví a s nejlepším tréninkovým plánem.

Celý článek

Hledáme kolegy!

Přijmeme fyzioterapeuty do naší soukromé praxe.

Hledáte práci v opravdu skvělém týmu s flexibilní pracovní dobou? Nejen to, ale mnoho dalšího nabízí práce v Namao. Těšíme se na setkání s Vámi! Pro více o informací o tom, co Vás čeká, co nabízíme a požadujeme, čtěte dál...

Celý článek

Zvyšování flexibility našeho těla

aneb jak využít nouzový stav pro to, abychom na jeho konci oslnili a udělali provaz :)

Vzhledem k tomu, že nemůžeme trénovat tak, jak jsme zvyklí, hledáme všichni jiné cesty a způsoby, jak se udržet ve formě. Po skončení nouzové situace bychom tak ideálně mohli opět naskočit na náš běžný režim, a to „bez ztráty kytičky“.

Celý článek

Pomůcky, které (ne)pomohou

Jaké pomůcky se vyplatí a jaké naopak?

V dubnovém čísle časopisu RUN, nám vyšel článek o pomůckách, které jsou běžně využívané při běhu. Podíváme se tedy na to, zda jsou vždy skutečně tak výhodné. 

Celý článek

Pomocí dechu si můžeme v těle vyrobit klid

Jak pracovat se stresem a strachem

Nádech je to první, co uděláme po narození. S důvěrou se nadechneme vzduchu i každé ráno po probuzení. S nádechem do nás vchází život.

Vše se ale mění, když začne pracovat strach v nás. Jaké to je, když nádech není bezpečný? Když vzduch, který dýcháme, přináší ohrožení? Když musíme přemýšlet, kdy a kde se smíme nadechnout? Když se musíme chránit před vzduchem, který máme přijmout do našich plic?

Celý článek